Poradnia

Fotolia_40895654_XS.jpg

WMC Poradnia Specjalistyczna to sprofilowana placówka medyczna świadcząca usługi z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii. Zespół doświadczonych lekarzy specjalistów diagnozuje i leczy dzieci oraz dorosłych przy użyciu nowoczesnych metod. Zajmujemy się zarówno leczeniem zachowawczym jak i zabiegowym.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż działalność Poradni Specjalistycznej WMC przy Al. Rzeczypospolitej 1 w Warszawie zostaje czasowo zawieszona.

Pacjenci, którzy chcieliby uzyskać w tym czasie dostęp do swojej dokumentacji medycznej proszeni są o kontakt za pośrednictwem e-mail biuro@widemedcare.com lub o wysłanie pisemnego wniosku na adres: Wide Med Care sp. z o.o., ul. Strzeleckiego 10c, 02-776 Warszawa.
Dokumentacja będzie wydawana niezwłocznie przesyłką poleconą lub w formie elektronicznej (zgodnie ze wskazaniem pacjenta lub innej osoby uprawnionej) niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

Dokumentacja medyczna zostanie udostępniona osobie uprawnionej zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz. U. z 2019 r. poz. 1127, z późn. zm.).

O wszelkich zmianach w tym zakresie będziemy informować Państwa na niniejszej stronie.